Spor Haberleri | Spor Haberleri Son Dakika | Puan Durumu

En güncel spor haberlerini bulabileceğiniz adres. Transfer haberlerine anında ulaşın.

Home - Basketbol - Basketbol

Basketbol

Posted on 12 Ekim 2012 in Basketbol

Futbol kadar yaygın olmasada basketbol  son yıllar da gençlerin vazgeçilmez  spor dalı oluyor. Çocukların küçük yaştan başlaayan spor sevgisi , boş zamanlarda sokakda gezmek yerine aileleler çocuklarını spora yada başka  aktvitilere yönlendiriyor.

Sizlere basketbol ile bilgi alabileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum.  Basketbol hakkında her şey bulabileceğiniz bir sitedir. Basketbol nasıl oynanır oyunda ki kurallar nelerdir.  Bunların hepsi http://www.basketbolbilgi.com/ adresindedir.

Şimdi sizlere en çok merak edilen bir konu hakkında bilgi vereceğim. Air alert kavramı basketbolda en fazla  uygulanan  harekettir. Smaç  zıplama potaya yükselme zamanlama ve daha çok bilgileri alabileceğiniz programdır.

Air alert 3 aslında  zıplama olarak görünsede sıçrama programıdır. basketbol oynamasını bilmeyen bir kişi bu programı kullanarak çok rahat basketbol oynamayı öğrenir. Sizler de hemen aklınızda ki sorulara son verin basketbol ile aranızı sıcak tutarak boş zamanlarınızı dolu doluya geçiriniz.

Kesinlikler çocuklarımıza bu sporları aşılamamız gerekir.  Her çocuğun bu tarz aktivitelere ihtiyacı vardır.

 

Bir Cevap Yazın