Anasayfa

Spor Haberleri

Güncel Son Dakika Spor Haberleri

468*60 Reklam alanı
Erkan Hoca ile ligdeki ilk yenilgimizi aldık

Erkan Hoca ile ligdeki ilk yenilgim

Giresunspor ligde 99 gün sonra yenilgi yüzü gördü.  25 Ekim’de Alanyaspor ile ...

Basketbol
12 Ekim 2012 - Spor Haberleri tarafından yazıldı. 235 defa okundu. Yorum Yapılmadı

Futbol kadar yaygın olmasada basketbol  son yıllar da gençlerin vazgeçilmez  spor dalı oluyor. Çocukların küçük yaştan başlaayan spor sevgisi , boş zamanlarda sokakda gezmek yerine aileleler çocuklarını spora yada başka  aktvitilere yönlendiriyor.

Sizlere basketbol ile bilgi alabileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum.  Basketbol hakkında her şey bulabileceğiniz bir sitedir. Basketbol nasıl oynanır oyunda ki kurallar nelerdir.  Bunların hepsi http://www.basketbolbilgi.com/ adresindedir.

Şimdi sizlere en çok merak edilen bir konu hakkında bilgi vereceğim. Air alert kavramı basketbolda en fazla  uygulanan  harekettir. Smaç  zıplama potaya yükselme zamanlama ve daha çok bilgileri alabileceğiniz programdır.

Air alert 3 aslında  zıplama olarak görünsede sıçrama programıdır. basketbol oynamasını bilmeyen bir kişi bu programı kullanarak çok rahat basketbol oynamayı öğrenir. Sizler de hemen aklınızda ki sorulara son verin basketbol ile aranızı sıcak tutarak boş zamanlarınızı dolu doluya geçiriniz.

Kesinlikler çocuklarımıza bu sporları aşılamamız gerekir.  Her çocuğun bu tarz aktivitelere ihtiyacı vardır.

 

Bir Cevap Yazın